Veterinární psychosomatika

Veterinární psychosomatika 

Vážná onemocnění se nevyhýbají ani našim zvířecím přátelům. Stejně jako u lidí platí, že jejich léčba probíhá mnohem rychleji a efektivněji, pokud se podaří najít příčinu. Pravidla Germánské nové medicíny dr. Hamera platí i pro zvířata, zejména pro savce. Ti stejně jako lidé prožívají svá emoční traumata a konflikty (konflikty z odloučení, ze ztráty sebeúcty, strachové konflikty atd). Navíc na svých tělech velice často prožívají konflikty svých pánů a dalších členů „lidské smečky“. Nejvýznamněji se tyto zákonitosti projevují ve formě onkologických onemocnění.

Na základě přesných zákonitostí Nové medicíny se dá prvotní příčina nemoci odhalit. Pokud se jedná o probíhající konflikt, je možné podle typologie pracovat na jeho ukončení, v případě minulého konfliktu je možné ho zvířátku I zpětně vysvětlit (ten, kdo žije v blízkém vztahu se svým psem, kočkou, koněm apod, o těchto slovech nepochybuje). Následně je možné provádět některé Bioinformační postupy, které chovateli vysvětlím a naučím ho, jak je pravidelně provádět. Léčba pak probíhá velice efektivně. 

Zvířátka mají totiž oproti nám lidem při léčení jednu velikou výhodu – nevědí, že je jejich nemoc vážná či neléčitelná a neznají pochyby.

Poznámka – při terapii zvířat pracuji s chovatelem a s fotografií zvířete, není nutná přítomnost zvířátka.

Více o tomto tématu si můžete přečíst ZDE.  

Mě samotnou provázejí zvířecí kamarádi od dětství (na obrázku jsou mí kočičí přátelé) a dobře vím, jak dovedou prožívat emoční stavy své lidské rodiny, a kolik radosti a štěstí nám přinášejí. Proto jsem velice ráda za každý případ, kdy se podaří navrátit jim zdraví.